Контакти нотаріуса
Контакти нотаріуса

Київ, вул.Інститутська 11А, оф.6
Tел.: (044) 592-75-31
Tел.: (044) 253-81-09
Tел.: (044) 253-79-02
Tел.: (096) 609-93-99
Email notarius.klm@gmail.com

Договір купівлі-продажу квартири

Укладання договору купівлі-продажу квартири обов'язковий, нотаріально оформлюваний документ, що підтверджує перехід права власності на квартиру від продавця до покупця.

Ми готові допомогти у складанні договору, а також гарантуємо відповідальний та професійний підхід у підготовці угоди, включаючи перевірку достовірності правовстановлюючих документів, можливість звернутися до БТІ, отримання виписок з електронного реєстру нерухомості.

У будь-якому випадку, процес купівлі та продажу квартири відбувається за певним алгоритмом – підбір та остаточний вибір квартири, погодження вартості, збір документів обома сторонами, укладення договору, взаєморозрахунки сторін угоди, внесення даних до Реєстру.

У цьому процесі нотаріус може знадобитися кілька разів - під час укладання попереднього договору, при оформленні доручення на збір документів для оформлення купівлі-продажу нерухомості, при оформленні основного договору купівлі-продажу квартири.

Документи

Залежно від того, який статус сторін (юридична або фізична особа), які беруть участь у угоді купівлі-продажу та укладають відповідний договір, а також залежно від супутніх обставин (наявність обтяжень, кредитні зобов'язання, інтереси неповнолітніх…) можуть знадобитися різний набір документів.

Перед укладанням договору купівлі-продажу квартири просимо звернутися до нотаріуса для уточнення повного їх списку.

Серед документів, які можуть знадобитися під час укладання угоди:
- Паспорт
- ідентифікаційний код
— документи, що встановлюють право на квартиру
- Технічний паспорт квартири
- Довідка за формою №3 з ЖЕКу
- згода від чоловіка/дружини (за наявності)
- Експертна оцінка вартості квартири
- вилучення з реєстру прав власності, БТІ
— довідка про відсутність заборгованості з комунальних платежів

Оформити договір купівлі-продажу квартири

Якщо вам необхідно завірити договір купівлі-продажу квартири або отримати консультацію щодо його оформлення, зателефонуйте за телефоном (044) 592-75-31 або звертайтесь безпосередньо до нотаріального офісу Клименка Світлани Юріївни